اینفوگرافی نهم ربیع الاول، آغاز امامت امام زمان (عج)

به مناسبت نهم ربیع الاول مصادف با آغاز امامت امام زمان (عج) پوستر اینفوگرافی نهم ربیع با هدف اطلاع رسانی در خصوص این روز و اهمیت و جایگاه آن طراحی شده است.

 

9 ربیع

برای دریافت پوستر با کیفیت اصلی بر روی تصویر کلیک کنید

 

پوستر اینفوگرافی نهم ربیع شامل داستانک هایی در خصوص زندگی این امام بزرگوار قبل از تولد ایشان تا آغاز امامت در نهم ربیع و همچنین در بر دارنده اهمیت این روز از دیدگاه علما به همراه اعمال این روز است.

گفتنی است، این پوستر در کلیه اماکن عمومی از قبیل مساجد، امام زاده ها، مراکز آموزشی و مواردی از این دست نصب خواهد شد.

 

 برای شرکت در مسابقه صبح نهم کلیک کنید

در صورتی که خواستار بسته پیامکی روز شمار آغاز امامت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه شریف) یا بسته پوستر روز شمار آغاز امامت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه شریف) می باشید نظر بدهید.
/ 6 نظر / 61 بازدید
خانواده بهشتی

هشت روز دیگر: نهم ربیع الاول اولین شادی مقدس پس از طولانی ترین حزن شیعه گرامی باد. جهت دادن عطر و بوی مهدوی به فضای مجازی ،نه روز(تا نهم ربیع ،سالروز آغاز امامت امام زمان) با ما همراه باشید و شما هم در نشر ما را یاری کنید.

ساحل هدایت

به مناسبت نهم ربیع الاول مصادف با آغاز امامت امام زمان (عج) پوستر داده نمای نهم ربیع با هدف اطلاع رسانی در خصوص این روز و اهمیت و جایگاه آن طراحی شده است.همکار سایبر ی من لطفا شما هم نشر دهید

دلبستگی امام زمان عج....... به امام ره و شهداء

اشعار آغاز امامت و تاجگذاری امام زمان (عج) - سازگار قیامتـی است گمانم قیامت مهدی است جهـان محیط وسیع کرامت مهدی است زمان زمان شروع زعامت مهدی است غدیـر دوم شیعـه، امـامت مهدی است همه کنیـد قیـام و همـه دهید سلام امـام کـل زمان‌ها دوباره گشت امام بشـارت آمـده بهـر بشـر مبارک باد شب فراق سحر شد، سحر مبارک باد بهشت وصل خـدا را ثمر مبارک باد بـرای منتظـران این خبر مبارک باد خطاب نـور همه آیه‌های نصر شده ولـیِّ عصـر، دوباره ولیِّ عصر شده خطاب حضرت معبود را بخوان با من پیام قاصـد و مقصود را بخوان بـا من بیــا ترانـه داوود را بخـوان تـا مـن سرود مهـدی موعود را بخوان با من دوبـاره آیـه جاء الحق آشکار شده به یمن وصل، همه فصل‌ها بهار شده ز تیرگـی چـه زیان کوه نور نزدیک است رهی که بود به چشم تو دور، نزدیک است فـراق رفتـه و فیض حضور نزدیک است الا تمامــی یــاران! ظهـور نزدیک است فـرار ابـر و رخ آفتــاب را نگــرید سراب‌هـا همـه رفتنـد، آب را نگرید بشارت ای همه یاران که یار می‌آید نویــد رحمـت پــروردگار می‌آید محمـد از طــرف کوهسـار می‌آید علی گرفته بـه کف ذوالفقار می‌آید دعـای عهد و فرج را همـه مرور کنید سل

خانواده بهشتی

بسم رب المهدی عج سبک زندگی شهید کاظمی منتظر نظر شما هستیم 48

خانواده بهشتی

بسم رب المهدی عج سبک زندگی شهید کاظمی منتظر نظر شما هستیم 48

روز ارزوها

باسلام بازگشت به دنیا در زمان ظهور به روزیم